טיולים נוספים:
Italy Flag
Ecuador flag
 

(Galapagos) איי גלאפגוס

סיכום טיול - המשך

אתם תזכו לראות לא מעט צבי ענק. חלקם בטבע משוטטים באזורים פחות מבויתים של האי המרכזי וחלקם במעין אזורים ממוגנים. לצערנו מרביתם לא מצליחים לשרוד על האיי הקטנים יותר.

צבי ענק

במספר נקודות תזכו לשנורקל עם כמו עצומה של דגים ועם קצת מזל אפילו עם כלבי ים, פינגווינים, כרישים (מהסוג שלא טורף בני אדם) ועוד.

משנורקלים עם כלבי ים

אם כבר פינגווינים אז בהחלט תצליחו לראות כמה מהם מקפצים על סלעים וקופצים למים. הפינגווינים של גלפאגוס קטנים ומזכירים קצת ילדים קטנים.

פינגווין הגלפאגוס

חלק מהאיים מרהיבים ביופיים גם ללא החיות.

הפנורמה המפורסמת של הגלפאגוס

הזריחות והשקיעות עשויים להשאיר אתכם פעורי פה.

שקיעה טיפוסית

התנאים הגיאולוגים הוולקנים של הגלפאגוס יצרו לא מעט תופעות מעניינות. כמו למשל אבני לבה שנראות גדולות אבל מלאות בחורי אוויר וכתוצאה מכך הרבה יותר קלות ממה שהן נראות.

סלע וולקני

על האי הראשי אפילו ניתן לבקר בתעלות שבהן עברה הלבה. החלקים החיצוניים התקשו מהר יותר בזכות המגע עם האוויר והותירו את פנים המחילות ריק לנוחיותנו.

מחילת לבה.

ואיים אחרים פשוט ישאירו רושם מוזר.

תגידו שלא יפה...

וכל זה הוא רק קצה הקרחון של מה שאפשר לראות בגלפאגוס. אז פעם הבאה שאתם מתקמצנים על הכסף תחשבו טוב טוב עם החוייה האדירה הזאת לא שווה את זה.

חזרה לקיטו

אחרי ההפלגה ליוו אותנו ישירות לשדה תעופה, בצורה קלה ונוחה. כמובן מי שהזמין כרטיסי טיסה מאוחרים יותר, יכול להישאר ולטייל עצמאית באיים, יש מספר מסלולי הליכה מומלצים, והפלגות מיוחדות לצוללנים.

אני חושב ש8 ימים של הפלגה זה אפילו טיפה יותר ממה שצריך, זה בהחלט היה הזמן להתקדם הלאה. אז חזרתי לקיטו, וביליתי שם בעיקר בסידורים והכנות לקראת הג'ונגל בצפון שעליו תוכלו לקרוא פה.